10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Borup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Borup finder vi to ny tilkomne boliger på markedet, der tilbyder forskellige boligoplevelser. En af dem er landejendommen på Dyndetvej 9, som præsenterer en rummelig bolig på 270 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Denne ejendom er beliggende på en imponerende grund på 55.233 kvadratmeter.
Med en udbudspris på 7.495.000 DKK er Dyndetvej 9 et attraktivt valg for dem, der søger masser af plads og en naturskøn beliggenhed.
Valmuemarken 16 er en anden boligmulighed i Borup. Denne villa tilbyder 247 kvadratmeter fordelt på 8 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 991 kvadratmeter og er prissat til 5.695.000 DKK.
Begge boliger tilbyder unikke muligheder i Borup og appellerer til forskellige behov og præferencer.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.